Menu
LT

Sprendimas praradusiems visus dantis – „All-on-4“

All-on-4 - nuolatiniai dantų protezai per vieną dieną!Unikali „All-on-4“ (išvertus iš angl. k. – visi ant keturių) - protezavimo ant implantų metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi silpnai besilaikantys, slankiojantys burnoje ir neretai gomurį žeidžiantys nuimami dantų protezai, kurie neleidžia tinkamai sukramtyti maisto, dėl ko dažnai sutrinka virškinimas.

Naudojant „All-on-4“, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui, vietoje tradiciškai dedamų 6-8 implantų, naudojami tik keturi. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos ir nereikia gerti antibiotikų. Vieno vizito pas gydytoją metu įdedami implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, tvirti ir pilnai kramtymo funkciją atkuriantys laikini arba net ir nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo praktiškai neegzistuoja nei amžiaus, nei bendros paciento sveikatos būklės apribojimų.

Dantų atkūrimą naudojant „All-on-4“ metodiką galima derinti su momentiniu implantavimu, kai implantai įdedami iš karto pašalinus sugedusius dantis. Tai labai patogu, kai burnoje yra belikę keli nebepatikimi savi dantys. Su visomis protezavimo galimybėmis, galite susipažinti čia.