Menu
LT

Dantų implantacija

Klaipėdos odontologijos klinikoje „Vaidenta“ nuolat dirba etatinis gydytojas implantologas, todėl savo klientams galime implantologijos paslaugas pasiūlyti be didelių eilių ir už gerą kainą.

 

Atliekamos procedūros:

 • Implantų įsriegimas
 • Chirurginis periimplantitų gydymas
 • Sinuso dugno kėlimo operacijos
dantu implantacija

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą. Nešiodami dantų implantus Jūs atrodote ir jaučiatės taip, kaip su savo nuosavais dantimis.

Pirmasis implantas pasaulyje buvo implantuotas apatiniame žandikaulyje 1965 prof. Branemark (Švedija). Tai jau nebėra naujovė, o sparčiai tobulėjantis dantų atstatymo metodas ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Mūsų kasdienė praktika darosi vis labiau neįsivaizduojama be dantų implantacijos.

Šiandien mums rinka siūlo daugybę sistemų ir dažnai pacientams tampa neaišku, kodėl taip skiriasi kainos ir kokią iš siūlomų sistemų geriausia pasirinkti.

Nobel Biocare dantų implantaiImplantologijoje, kaip ir kiekvienoje srityje, yra išskiriami lyderiai, kurie turi garsų vardą ir, tikėtina, gerą produktą. UAB „Vaidenta“ specialistai dirba „Nobel“ sistema – pasaulyje pripažintais lyderiais, todėl gali užtikrinti Jums ne tik kokybišką darbą, bet ir maksimalų komfortą, greitą, neskausmingą ir nesudėtingą procedūrą bei garantiją visam gyvenimui.

 

„NOBEL BIOCARE“ - dantų implantavimo pradininkė, pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lyderė.

 • Kompanijos PATIRTIS implantavimo srityje siekia BEVEIK 50 METŲ, tai yra dvigubai daugiau nei kitų implantų gamintojų. „NOBEL“ pagamintais implantais šiandien džiaugiasi ir juos sėkmingai nešioja daugiau nei MILIJONAS žmonių visame pasaulyje.
 • „NOBEL BIOCARE“ - daugiausiai pasaulyje lėšų į naujus ir pažangius mokslinius tyrimus dantų atkūrimo srityje investuojanti kompanija, o tai reiškia, jog šiuos implantus savo darbe naudojantiems odontologams ir jų pacientams siūloma tik tai, kas šiandien pasaulinėje implantavimo rinkoje yra GERIAUSIA.
 • „NOBEL“ implantais paprastai iš karto po implantavimo procedūros yra pritvirtinami laikini dantys, kurie vėliau pakeičiami nuolatiniais dantimis, o tai reiškia pacientui nereikia būti NĖ DIENOS BE DANTIES.
 • „NOBEL“ implantai suteikia galimybę – vieno, kelių ar visų dantų atkūrimui – naudoti NAUJAUSIAS pasaulyje, UNIKALIAS metodikas, kurios yra MAKSIMALIAI pritaikytos pacientų fiziniam ir psichologiniam patogumui.
  Kompanijos vardas tarnauja kaip GARANTAS, kad implantas pritaps burnoje kaip nuosavas dantis, nes net 99 proc. procedūrų su šiais implantais yra sėkmingos. Nauji nuo nuosavų nesiskiriantys nuolatiniai keraminiai dantys paprastai tarnauja VISĄ GYVENIMĄ.

IMPL 04 Kam skirti dantų implantai?


 • Dantų implantais galime atstatyti, vieną, kelis ar net visus trūkstamus dantis.
 • Tai puiki galimybė sugrąžinti dantis žmonėms, kurie prarado juos dėl traumas, periodontito ar kt. priežasties.
 • Dantų implantai įgalina Jus išsaugoti sveikus nuosavus dantis, nenaudojant jų tiltiniam protezui fiksuoti.
 • Jums nebereikia jaudintis dėl išimamo protezo nestabilumo ir sukeliamo diskomforto.

 

Implantacijos procedūra


Šiuolaikinės technologijos ir kompiuterizuotas gydymo planavimas pavertė procedūrą visiškai nesudėtinga ir visiškai neskausminga. Implantacijos metu naudojamas vietinis nuskausminimas yra toks pat, kaip įprastinio dantų gydymo metu.

Mūsų klinikoje naudojamas vienmomentės implantacijos metodas: dantis išraunamas (1), suformuojama ertmė dantų impantui (2) ir įsukamas implantas (3). 
IMPL 05
1
IMPL 06
2
IMPL 07
3

 

 

 

 


Didžiausias patogumas pacientui yra tas, kad laikini arba nuolatiniai dantų protezai gali būti pritvirtinami jau implantacijos metu (1). Tačiau tam tikromis situacijomis gali būti užsukama gijimo galvutė (2) arba implantas užsiuvamas ir paliekamas gyti (3).

IMPL 08
1
IMPL 09
2
IMPL 10
3


IMPL 11Taigi ilgas paruošiamasis gydymas, skausmingos chirurginės procedūros, ilgi ir sudėtingi gijimo periodai - jau praeitis!

 

Sinuso dugno pakėlimo operacija


IMPL 12Viršutinio žandikaulio sinusai – tai tuščiavidurės ertmės, esančios skruostų srityje virš krūminių dantų šaknų. Kai netenkama dantų, palaipsniui kaulas toje srityje tirpsta, ir ilgainiui lieka tik plona kaulinė sienelė, skirianti sinuso ertmę nuo burnos ertmės (1). Norint įsukti dantų implantą, reikalingas pakankamas kaulo storis, todėl, kai kaulinė sienelė lieka labai plona, to padaryti neįmanoma. Sinuso pakėlimas – tai chirurginė procedūra, labai dažnai neatsiejama nuo dantų implantacijos krūminių dantų srityje.

Sinuso pakėlimas – tai puikus sprendimas šių dienų odontologijoje, sudarantis sąlygas dantų implantacijai net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Tai visiškai nesudėtinga ir pacientui neskausminga procedūra, kurios metu pro danties alveolę pakeliama sinuso ertmę dengianti membrana, įstumiama sintetinio kaulo (2) bei įsukamas dantų implantas (3).