Menu
LT

Dantų protezavimas


protezai
Klaipėdos odontologijos klinikoje „Vaidenta“ siūlomas platus dantų protezavimo paslaugų spektras. Dantų protezavimas paprastai atliekamas esant pažeistiems dantims, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis, gali būti keičiamos senos neestetiškos, netikslios restauracijos. Estetinis protezavimas priekinių dantų srityje siūlomas norint pakoreguoti dantų formą, spalvą, uždaryti tarpelius.
 
Atliekamos procedūros:
  • Estetinis protezavimas
  • Dantų vainikėliai
  • Dantų tiltų gamyba
  • Bemetalė keramika
  • Dantų įklotų ir užklotų gamyba
  • Lanko atraminiai protezai su įvairia fiksavimo sistema
  • Nuimami plokšteliniai protezai
  • Protezavimas ant implantų

Protezavimui naudojami metalo keramikos, bemetalės keramikos protezai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai. Kiekvienas pacientas gali rinktis gydymą pagal savo estetinius reikalavimus bei finansines galimybes.

protez 02Metalo keramika: tokių protezų pagrindą sudaro metalas, todėl vainikėliai yra nepralaidūs šviesai ir dantis atrodo nenatūraliai. Be to, naktiniame klube, šviečiant neoninei šviesai, metalo keramikos vainikėlio vietoje atrodo, kad nėra danties. Metalo sąlytis su burnos gleivinės audiniais dažnai sukelia dantenų uždegimus, spalvos pakitimus („mėlynas dantenų kraštas“), metalo skonį burnoje, alergines reakcijas. Žmonėms, kuriems rūpi ypatinga estetika, metalo keramika priekinių dantų srityje nerekomenduojama.
protez 03

 

Bemetalė keramika: yra laidi šviesai, dantys atrodo ypač natūraliai. Mūsų klinikoje dirbama su „Procera“ bemetale keramika. „Procera“ keramikos pagrindą gali sudaryti aliuminio arba cirkonio oksidas. Šios modernios medžiagos pasižymi savybėmis, labai artimomis natūralaus danties audiniams: tiek estetinėmis (spalva, skaidrumas), tiek fiziko-cheminėmis (tvirtumas, atsparumas nusidėvėjimui, reakcija į temperatūros pokyčius).

Iš šių dienų odontologijos metalas palaipsniui išstumiamas dėl nepakankamos estetikos, dantenų problemų. Todėl cirkonio oksido bemetalės keramikos protezus renkasi šimtai tūkstančių sveikatos ir geros išvaizdos siekiančių žmonių!

 

protez 04
Metalo keramikos vainikėlis
protez 05
Bemetalės keramikos vainikėlis


Protezavimas ant implantų

UAB „Vaidenta" specialistai visuomet išsamiai paaiškins apie visas protezavimo galimybes ir padės išsirinkti tinkamiausią konstrukciją, patenkinančią ne tik funkcinius, bet ir estetinius Jūsų poreikius.

Kaip ir protezuojant nuosavus dantis, taip ir ant implantų galimi įvairios konstrukcijos bei estetikos protezai. Pacientas gali rinktis nuo plastikinių protezų, metalo keramikos iki ypač estetiškų bemetalės keramikos restauracijų, patenkinsiančių net išrankiausių pacientų poreikius.
protez 06
Metalo keramikos vainikėlis ant implanto
protez 07
Cirkonio oksido pagrindu pagamintas
bemetalės keramikos vainikėlisDaugiau nei 300 milijonų žmonių visame pasaulyje neturi vieno ar kelių dantų. Nors pasaulis sparčiai tobulėja įvairiose srityse, tačiau visiškai bedančių pacientų atsiranda vis daugiau. Kas galėtų tuo patikėti?

Naudojant unikalią „Nobel Biocare All-on-4 metodiką, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui, vietoje tradiciškai dedamų 6-8 implantų, naudojami tik keturi. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos ir nereikia gerti antibiotikų. Vieno vizito pas gydytoją metu įdedami implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, tvirti ir pilnai kramtymo funkciją atkuriantys laikini arba net ir nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo praktiškai neegzistuoja nei amžiaus, nei bendros paciento sveikatos būklės apribojimų.

Naudodamiesi šiuolaikinės odontologijos pasiekimų mes galime atkurti Jūsų šypseną plastikiniais ar keramikiniais dantų protezais ant implantų. Pacientui pasiūlysime puikų estetinį rezultatą ir visišką komfortą, kadangi jis galės visam laikui pamiršti išimamus dantų protezus.

protez 08
Plastiko tiltas, fiksuojamas ant 4 implantų
protez 09
Keramikos tiltas ant 6 implantų