Menu

Anestezija

Odontologijos klinika „Vaidenta“ - vienintelė privati klinika Klaipėdoje, teikianti dantų gydymo paslaugas snaudžiant - taikant anesteziją arba kitaip vadinamą sedaciją. Mūsų profesionalus anesteziologas pasirūpins, kad ramiai snaustumėte, kol odontologas gydys ...

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Nepriekaištinga burnos higiena yra pagrindinė priemonė, norint išvengti dantų ėduonies bei burnos ertmės gleivinės ir periodonto ligų.

Skaityti daugiau

Radiologinis ištyrimas

Šis tyrimas atliekamas, kai reikia nustatyti dantų, dantų šaknų, juos supančių audinių (periodonto) būklę, įvertinti gydymo kokybę.

Skaityti daugiau

Dantų protezavimas

Mes savo pacientams siūlome platų protezavimo paslaugų spektrą. Protezavimui naudojami metalo keramikos, bemetalės keramikos protezai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai.

Skaityti daugiau

Chirurginis gydymas

Visos burnos chirurginės procedūros yra planinės, atliekamos tik tuomet kai konservatyvus gydymas yra neefektyvus ar negalimas.

Skaityti daugiau

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Skaityti daugiau

Terapinis dantų gydymas

Dantų kariesas yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Kai apnašose esančios rūgštys pasiekia danties emalį, sukeliama jo demineralizacija, palaipsniui formuojasi ertmė.

Skaityti daugiau

Dantų implantologijos lyderė

nobel-biocare-gifas-greitesnis
Švedijos kompanija NOBEL - dantų implantavimo pradininkė, pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lyderė.
• Kompanijos PATIRTIS implantavimo srityje siekia BEVEIK 50 METŲ, tai yra dvigubai daugiau nei kitų implantų gamintojų. NOBEL pagamintais implantais šiandien džiaugiasi ir juos sėkmingai nešioja daugiau nei MILIJONAS žmonių visame pasaulyje.

 • NOBEL - DAUGIAUSIA PASAULYJE lėšų į naujus ir pažangius mokslinius tyrimus dantų atkūrimo srityje investuojanti kompanija, o tai reškia, jog šiuos implantus savo darbe naudojantiems odontologams ir jų pacientams siūloma tik tai, kas šiandien pasaulinėje implantavimo rinkoje yra GERIAUSIA.

• Su NOBEL implantais paprastai iš karto po implantavimo procedūros yra pritvirtinami laikini dantys, kurie vėliau pakeičiami nuolatiniais dantimis, o tai reiškia pacientui nereikia būti NĖ DIENOS BE DANTIES.

• NOBEL implantai suteikia galimybę – vieno, kelių ar visų dantų atkūrimui – naudoti NAUJAUSIAS pasaulyje, UNIKALIAS metodikas, kurios yra MAKSIMALIAI pritaikytos pacientų fiziniam ir psichologiniam patogumui.

• Kompanijos vardas tarnauja kaip GARANTAS, kad implantas pritaps burnoje kaip nuosavas dantis, nes net 99 proc. procedūrų su šiais implantais yra sėkmingos. Nauji nuo nuosavų nesiskiriantys nuolatiniai keraminiai dantys paprastai tarnauja VISĄ GYVENIMĄ.