Menu

Anestezija

Odontologijos klinika „Vaidenta“ - vienintelė privati klinika Klaipėdoje, teikianti dantų gydymo paslaugas snaudžiant - taikant anesteziją arba kitaip vadinamą sedaciją. Mūsų profesionalus anesteziologas pasirūpins, kad ramiai snaustumėte, kol odontologas gydys ...

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Nepriekaištinga burnos higiena yra pagrindinė priemonė, norint išvengti dantų ėduonies bei burnos ertmės gleivinės ir periodonto ligų.

Skaityti daugiau

Radiologinis ištyrimas

Šis tyrimas atliekamas, kai reikia nustatyti dantų, dantų šaknų, juos supančių audinių (periodonto) būklę, įvertinti gydymo kokybę.

Skaityti daugiau

Dantų protezavimas

Mes savo pacientams siūlome platų protezavimo paslaugų spektrą. Protezavimui naudojami metalo keramikos, bemetalės keramikos protezai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai.

Skaityti daugiau

Chirurginis gydymas

Visos burnos chirurginės procedūros yra planinės, atliekamos tik tuomet kai konservatyvus gydymas yra neefektyvus ar negalimas.

Skaityti daugiau

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Skaityti daugiau

Terapinis dantų gydymas

Dantų kariesas yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Kai apnašose esančios rūgštys pasiekia danties emalį, sukeliama jo demineralizacija, palaipsniui formuojasi ertmė.

Skaityti daugiau

Dantų gydymas išsimokėtinai

Suprantame, kad dantų gydymas, ypač dantų implantai ar protezavimas kartais kainuoja daugiau, nei šiuo metu galite sau leisti, todėl klinika VAIDENTA savo pacientams už atliktas paslaugas suteikia galimybę atsiskaityti dalimis - išsimokėtinai.

Pasikonsultavus su gydytoju dėl gydymo plano,  suderinus kainą ir pateikus savo asmens duomenis, klinikos darbuotojai patys kreipiasi į banką arba lizingo bendrovę ir per trumpą laiką pateikia pacientui atsakymą, kokio dydžio finansavimas įmanomas, nuo 50 iki 100 proc. Pacientas pats įvertina mėnesinę įmoką, pasirenka paskolos terminą, mokėjimo grafiką. Tuo pačiu suskaičiuojama, kokio dydžio įmokas teks mokėti kas mėnesį. Nereikia laidavimo, nereikia mokėti jokių administracinių mokesčių, o metinė palūkanų norma šiais laikais nedidelė. Žmogus turi galimybę grąžinti paskolą anksčiau sutarto laiko.

Mūsų pagrindinis partneris - MEDLIZINGAS

vaidenta_medlizingas.jpg

Partneris -     DNB BANKAS