Menu

Anestezija

Odontologijos klinika „Vaidenta“ - vienintelė privati klinika Klaipėdoje, teikianti dantų gydymo paslaugas snaudžiant - taikant anesteziją arba kitaip vadinamą sedaciją. Mūsų profesionalus anesteziologas pasirūpins, kad ramiai snaustumėte, kol odontologas gydys ...

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Nepriekaištinga burnos higiena yra pagrindinė priemonė, norint išvengti dantų ėduonies bei burnos ertmės gleivinės ir periodonto ligų.

Skaityti daugiau

Radiologinis ištyrimas

Šis tyrimas atliekamas, kai reikia nustatyti dantų, dantų šaknų, juos supančių audinių (periodonto) būklę, įvertinti gydymo kokybę.

Skaityti daugiau

Dantų protezavimas

Mes savo pacientams siūlome platų protezavimo paslaugų spektrą. Protezavimui naudojami metalo keramikos, bemetalės keramikos protezai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai.

Skaityti daugiau

Chirurginis gydymas

Visos burnos chirurginės procedūros yra planinės, atliekamos tik tuomet kai konservatyvus gydymas yra neefektyvus ar negalimas.

Skaityti daugiau

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Skaityti daugiau

Terapinis dantų gydymas

Dantų kariesas yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Kai apnašose esančios rūgštys pasiekia danties emalį, sukeliama jo demineralizacija, palaipsniui formuojasi ertmė.

Skaityti daugiau

Viso gyvenimo garantija implantams

Nobel savo implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

Nobel  – daugiausiai lėšų į naujoves ir pažangiausius mokslinius tyrimus investuojanti pasaulio odontologijos kompanija, o tai reiškia, jog gydytojams ir jų pacientams Nobel Biocare siūlo tik tai, kas šiandien odontologijos rinkoje yra geriausia. Pacientai gali džiaugtis neskausmingu, greitu ir minimalių intervencijų reikalaujančiais dantų gydymu. Net 99 proc. implantavimo procedūrų su Nobel implantais yra sėkmingos. Kompanija savo implantams suteikia viso gyvenimo garantiją. Kiekvienam, turinčiam Nobel implantus, yra išrašoma implantų garantinė kortelė, kuria pacientas gali pasinaudoti visame pasaulyje.