Menu

Anestezija

Odontologijos klinika „Vaidenta“ - vienintelė privati klinika Klaipėdoje, teikianti dantų gydymo paslaugas snaudžiant - taikant anesteziją arba kitaip vadinamą sedaciją. Mūsų profesionalus anesteziologas pasirūpins, kad ramiai snaustumėte, kol odontologas gydys ...

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Nepriekaištinga burnos higiena yra pagrindinė priemonė, norint išvengti dantų ėduonies bei burnos ertmės gleivinės ir periodonto ligų.

Skaityti daugiau

Radiologinis ištyrimas

Šis tyrimas atliekamas, kai reikia nustatyti dantų, dantų šaknų, juos supančių audinių (periodonto) būklę, įvertinti gydymo kokybę.

Skaityti daugiau

Dantų protezavimas

Mes savo pacientams siūlome platų protezavimo paslaugų spektrą. Protezavimui naudojami metalo keramikos, bemetalės keramikos protezai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai.

Skaityti daugiau

Chirurginis gydymas

Visos burnos chirurginės procedūros yra planinės, atliekamos tik tuomet kai konservatyvus gydymas yra neefektyvus ar negalimas.

Skaityti daugiau

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Skaityti daugiau

Terapinis dantų gydymas

Dantų kariesas yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Kai apnašose esančios rūgštys pasiekia danties emalį, sukeliama jo demineralizacija, palaipsniui formuojasi ertmė.

Skaityti daugiau

Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4

All-on-4 - nuolatiniai dantų protezai per vieną dieną!Unikali All-on-4 (išvertus iš angl. k. – visi ant keturių) - protezavimo ant implantų metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi silpnai besilaikantys, slankiojantys burnoje ir neretai gomurį žeidžiantys nuimami dantų protezai, kurie neleidžia tinkamai sukramtyti maisto, dėl ko dažnai sutrinka virškinimas.

Naudojant All-on-4, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui, vietoje tradiciškai dedamų 6-8 implantų, naudojami tik keturi. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos ir nereikia gerti antibiotikų. Vieno vizito pas gydytoją metu įdedami implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, tvirti ir pilnai kramtymo funkciją atkuriantys laikini arba net ir nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo praktiškai neegzistuoja nei amžiaus, nei bendros paciento sveikatos būklės apribojimų.

Dantų atkūrimą naudojant All-on-4 metodiką galima derinti su momentiniu implantavimu, kai implantai įdedami iš karto pašalinus sugedusius dantis. Tai labai patogu, kai burnoje yra belikę keli nebepatikimi savi dantys. Su visomis protezavimo galimybėmis, galite susipažinti čia.