Menu

Anestezija

Odontologijos klinika „Vaidenta“ - vienintelė privati klinika Klaipėdoje, teikianti dantų gydymo paslaugas snaudžiant - taikant anesteziją arba kitaip vadinamą sedaciją. Mūsų profesionalus anesteziologas pasirūpins, kad ramiai snaustumėte, kol odontologas gydys ...

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Nepriekaištinga burnos higiena yra pagrindinė priemonė, norint išvengti dantų ėduonies bei burnos ertmės gleivinės ir periodonto ligų.

Skaityti daugiau

Radiologinis ištyrimas

Šis tyrimas atliekamas, kai reikia nustatyti dantų, dantų šaknų, juos supančių audinių (periodonto) būklę, įvertinti gydymo kokybę.

Skaityti daugiau

Dantų protezavimas

Mes savo pacientams siūlome platų protezavimo paslaugų spektrą. Protezavimui naudojami metalo keramikos, bemetalės keramikos protezai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai.

Skaityti daugiau

Chirurginis gydymas

Visos burnos chirurginės procedūros yra planinės, atliekamos tik tuomet kai konservatyvus gydymas yra neefektyvus ar negalimas.

Skaityti daugiau

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Skaityti daugiau

Terapinis dantų gydymas

Dantų kariesas yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Kai apnašose esančios rūgštys pasiekia danties emalį, sukeliama jo demineralizacija, palaipsniui formuojasi ertmė.

Skaityti daugiau

Momentinis implantavimas

Nė dienos be danties!
Maksimaliai trumpas gydymo laikas, jokių siūlių ir papildomų chirurginių intervencijų.
Tiems, kam nepataisomai sugedo vienas ar keli dantys ir juos būtina šalinti, tačiau žmogus negali sau leisti nė dienos būti „su tarpu“ burnoje, Nobel siūlo unikalų dantų atkūrimo metodą -momentinį implantavimą. Naudojant šį būdą implantas įdedamas į ką tik pašalinto danties vietą. Tai paprastai atliekama per 10 – 15 minučių. Implantavimo procedūra prilygsta įprastam danties plombavimui. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos ir nereikia gerti antibiotikų. Ant implanto iš karto pritvirtinamas gražus laikinas dantis, žmogus tuoj pat po implantavimo gali nevaržomai šypsotis ir kramtyti maistą, nesutrinka nei darbinė veikla, nei socialinis gyvenimas. Po kelių mėnesių laikinas dantis pakeičiamas nuolatiniu, niekuo nuo natūralaus nesiskiriančiu, dantimi. Momentinis implantavimas leidžia maksimaliai sutrumpinti gydymo laiką, išvengiama siūlių ir papildomų chirurginių intervencijų.

Visos Nobel  medžiagos yra biologiškai suderintos su žmogaus organizmu. Net 99 proc. procedūrų atliktų su kompanijos dantų implantais yra sėkmingos. Kokybiški dantų implantai bei tvarkingai nauji dantys (keraminės karūnėlės arba tiltai) paprastai tarnauja visą likusį gyvenimą.

Momentinio implantavimo pranašumai palyginti su tradiciniu implantavimu

TRADICINIS IMPLANTAVIMAS MOMENTINIS IMPLANTAVIMAS
Danties šalinimas Danties šalinimas + implanto įdėjimas + laikino danties pritvirtinimas
Laukimas 2-4 mėn. Nuolatinio danties pritvirtinimas po 2-4 mėn.
Implanto įdėjimas bei dantenų užsiuvimas  
2-4 mėn. implanto gijimas  
Gijimo galvutės ar laikino protezo pritvirtinimas  
Nuolatinio danties pritvirtinimas po 2-4 mėn.