Menu

Anestezija

Odontologijos klinika „Vaidenta“ - vienintelė privati klinika Klaipėdoje, teikianti dantų gydymo paslaugas snaudžiant - taikant anesteziją arba kitaip vadinamą sedaciją. Mūsų profesionalus anesteziologas pasirūpins, kad ramiai snaustumėte, kol odontologas gydys ...

Skaityti daugiau

Burnos higiena

Nepriekaištinga burnos higiena yra pagrindinė priemonė, norint išvengti dantų ėduonies bei burnos ertmės gleivinės ir periodonto ligų.

Skaityti daugiau

Radiologinis ištyrimas

Šis tyrimas atliekamas, kai reikia nustatyti dantų, dantų šaknų, juos supančių audinių (periodonto) būklę, įvertinti gydymo kokybę.

Skaityti daugiau

Dantų protezavimas

Mes savo pacientams siūlome platų protezavimo paslaugų spektrą. Protezavimui naudojami metalo keramikos, bemetalės keramikos protezai, taip pat įvairių konstrukcijų išimami protezai.

Skaityti daugiau

Chirurginis gydymas

Visos burnos chirurginės procedūros yra planinės, atliekamos tik tuomet kai konservatyvus gydymas yra neefektyvus ar negalimas.

Skaityti daugiau

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtina šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Skaityti daugiau

Terapinis dantų gydymas

Dantų kariesas yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Kai apnašose esančios rūgštys pasiekia danties emalį, sukeliama jo demineralizacija, palaipsniui formuojasi ertmė.

Skaityti daugiau
 
 
 
ODONTOLOGIJOS KLINIKOJE VAIDENTA TEIKIAMOS AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS, MOKSLU IR PAŽANGIAUSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS PAREMTOS DANTŲ GYDYMO IR PRIEŽIŪROS PASLAUGOS JUMS IR VISAI JŪSŲ ŠEIMAI.

Dantų atkūrimui klinikos specialistai siūlo tai, kas šiandien pasaulinėje implantavimo rinkoje yra geriausia – Švedijos kompanijos NOBEL aukščiausios kokybės implantus ir šios kompanijos rekomenduojamas unikalias dantų implantavimo metodikas. Jų dėka klinikos pacientai naujais dantimis gali džiaugtis per vieną vizitą, neskausmingai ir ilgam.
Daugiau apie kliniką VAIDENTA skaitykite >>
Daugiau apie NOBEL                skaitykite >>
nobel-biocare-gifas-greitesnis
 
      ODONTOLOGIJOS KLINIKOJE VAIDENTA SU NOBEL  DANTŲ IMPLANTAIS:
• MOMENTINIS IMPLANTAVIMAS
Momentinis implantavimas– naujas dantis iš karto pašalinus sugedusį. Skaityti daugiau >>
• UNIKALI ALL-ON-4 METODIKA
ALL-ON-4 metodika - visi vieno žandikaulio dantys tik ant 4 implantų. Skaityti daugiau >>
• VISO GYVENIMO GARANTIJA
Implantų gamintojo NOBEL  suteikiama viso gyvenimo garantija. Skaityti daugiau >>
• PASLAUGOS IŠSIMOKĖTINAI
Dantų gydymas ir atkūrimas išsimokėtinai (lizingas). Skaityti daugiau >>
 
DAUGIAU APIE KLINIKOJE VAIDENTA TAIKOMUS UNIKALIUS DANTŲ ATKŪRIMO METODUS SUŽINOSITE, BEI KLINIKOS PACIENTŲ ATSILIEPIMUS RASITE STRAIPSNIUOSE IR TV REPORTAŽUOSE >>